Pardikesega helkurid

20.09.2020

Baia Decor valmistab helkureid, mille soetamisega toetad vähihaigeid lapsi.HELKUR

Üks väike pereettevõte, kes elab ühes ilusas kuurortlinnas Haapsalus ja kelle peres on kasvamas ka üks pisike poiss.

Nende toodeteks on värvilised helkivad prossid ja puidust kõrvarõngad. Vahest teevad ka mõne vimkaga asja ja mõtlevad välja muid toreda tooteid, mida kinkida. Helkivad prossid on saanud paljude inimeste lemmikuks. See pereettevõte on saanud ka “Rahva lemmik 2019” tiitli.

Helkivad prossid on kaetud EL standardile vastava värvilise 3M scotshlite helkurkilega. Seda helkurkile kasutatakse ka värviliste liiklusmärkide valmistamiseks. Nende helkivate prosside omapära on värvilisus ja väga hea helkivus. Värvi valikus on: kollane, punane, sinine, roheline, oranž ja klassikaline valge.

Nende valikus on imeilusad pardi kujulised kollase helkivad prossid, mille müügist saab tulu ka meie liit. Soeta ka sina üks vajalik helkur ja soovita ka sõpradele.

Selle pereettevõte juht Karin on öelnud, et „aega ei saa tagasi keerata ning elul on väärtus ning parimad juhendajad meie elus on lapsed, kuulake ja vaadake neid ning näete kuidas nad Teid õpetavad, sest nad oma lihtsuses on nii siirad ning süda on täidetud puhta armastusega.“

 

Soovin toetada