ÄGEDATE NOORTE SEMINARLAAGER

11.10.2020

Meie ägedate noorte seminarlaager – tehtud!laager2

Seekordne teraapiline seminarlaager oli noortele vanuses 13-17 aastat koos peredega ja meie võõrustajaks oli imeliselt vahva puhkekoht, sooja-sõbraliku vastuvõtuga – Liipa Talu

Maitsva kõhutäie eest kandis hoolt Mariin Catering

Seminari esimene pool keskenduski teismelistele: noorukeid motiveeris Joel Juht artistinimega JJ, kes on tegutsenud Eesti tänavatantsumaastikul üle 30 aasta. Tema käe all sündis ka Eesti esimene tänavatantsukool JJ-Street Company, mille tantsukoolid on noortele tuntud juba üle Eesti. Meie noortele oli Joeli põhisõnum: “Kõige saab elus hakkama, tuleb end vaid armastada ja seada eesmärgid, mille poole pürgida ning olla motiveeritud, hoida omi väärtusi”.

laager5Teise poole seminarist täitis JJStreet treener Kerli Kiiler, kellel on endal isiklik läbielatud kogemus pahaloomulise kasvajaga, kes õnneks tänaseks on terve ja täis suurt elurõõmu. Tema enda kogemuse jagamine oli meile väga insipereeriv ja südamlik kuulamine. Kerli kireks on tantsustiil Hip-Hop, Vogue, mida ta esitles ma meile. Lisaks tegi väikese etteaste Hip-Hop stiili treener Annely Kõrvel ja popping stiili etteaste tegi Tauri Vosman, kes liikus kui ehtne elav robot.

Lapsevanemad said tarkust psühholoog Siiri Vallimäe loengust “Mured ja rõõmud elus koos teismelistega.” Rääkisime omavahel teismelistest ja ka lapsevanemate probleemidest ning paarissuhete teemadest.

Liidu esinaine Kaili Semm andis ülevaate liidu tegemistest ja tulevikuplaanidest.

Seminari lõpetuseks tegime lustaka meditsiiniteemalise viktoriini, nautisime toredat koosolemist ja sooja sauna. Naeru jätkus hommikusöögi laudagi.

Suur aitäh

JJ-Street Companytreenerid ja tegijad, et kinkiste meile toredad päevad ja annetasite oma vaba aega meie Liidu heaks.

Liipa Talu külalislahkuse eest!

Aitäh Mariin Catering kõhutäite eest!

Aitäh seminarlistele – olite väga ägedad!

Aitäh meie Liidu fotograaf Peeter Juurikule, alias Pets Kadett

laager3laager9laager10laager12

Soovin toetada