Inimesed on ilusad ja head!

15.07.2019

 

Paide on Eesti süda ja seal elavad suure südamega inimesed. Möödunud nädalavahetusel avati  seal teist korda heategevuslik vabaõhukohvik Napavlova, mille kohvikust saadud tulu annetatakse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

Foto: Ants Leppoja

Foto: Ants Leppoja

Sel aastal tehti head eriti magusal ja meloodilisel viisil – küpsetati imemaitsvaid kooke ja

Foto: Ants Leppoja

Foto: Ants Leppoja

suussulavaid hõrgutisi, taustaks mängimas ansambel Kruuv. Hoolimata suurest kogusest

küpsetistest, said need kõik otsa ühe tunni ja 15 minutiga. Kokku kogus heategevuslik vabaõhukohvik Napalova selle lühikese ajaga 1805 eurot, mis annetatakse meie liidule.

 

Salatid, pirukad, koogid olid valminud suurest armastusest ja hoolivusest armsa sõpruskonna poolt, kuhu kuuluvad Kerli Graubner, Kristi Rohtla, Barbi Valdmann,Triin Beet, Kelly Viiklaid, Liis Maine ja Karin Kitt. Lisaks toetasid oma hõrgutisteka ka Külli Uibo, Kadri Kalvik, Eneli ja Karolin Kerro, Jaanika ja Lumme Lillenthal, Merli Kaas, Ave-Triin Eidemiller, Sirje Grauberg, Kärt Mihkelsaar ja Fredy Alviste.

Foto: Ants Leppoja     Foto: Ants Leppoja

Fotod: Ants Leppoja

Ettevõtmisele aitasid kaasa EHE RUUM, Paide Muusika- ja Teatrimaja, Lipi-Lapi äri, Meelis Välimäe, Martha-Beryl Grauberg ja ansambel Kruuv.

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit ütleb teile, armsad paidekad,  aitäh! Kallid korraldajad, teie olete ütlemata suure südamega inimesed – aitäh teile!

Soovin toetada