Kui raske on piisavalt raske?

25.05.2019

Kui raske on piisavalt raske – ehk mida teha siis, kui elu ei anna Sulle hingetõmbeaega?

Nohu, palavik, viirushaigused ….. see on justkui tavaline.  Aga see, et Sinu laps haigestub leukeemiasse, on pigem siiski väga harukordne! Ja kui Sinu kolmelapselisest perest ka teine laps haigestub leukeemiasse ajal, mil esimese lapse ravi alles kestab? Kas see tundub võimalik? Just siis, kui mõlema lapse ravi on lõppenud ja tundub, et nüüd on kõik hästi – tabab see Sind uuesti!

Selline on ühe meie pere lugu, mis justkui ei ole kuidagi võimalik! Aga siiski on.

Loe meie lugu: “Kahe vähihaige lapse ema: diagnoosist kuuldes lõid lained pea kohal kokku, olukord tundus nii uskumatu.”

AMP_8067

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meie pered ei anna mitte kunagi alla! Ärge andke ka teie alla ja toetage Pardirallil meie vähihaigeid lapsi ja kiirustage partide ostmisega – pooled on juba müüdud!

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu poolt korraldatav iga-aastane heategevuslik kampaania oma eesmärkide elluviimiseks, vähihaigete laste ja nende perede olukorra teadvustamiseks ning ettevõtete ja eraisikute üleskutsumiseks panustama nende heategevuslikku abistamisse ja heaolu suurendamisse. Loe enam teavet ja soeta part www.pardiralli.ee.

Soovin toetada