Jõulueelne piparkoogitrall Tartus

19.12.2019

tartu piparkoogipudi2Täna, 19. detsembri pärastlõunal pidasime Tartu Ülikooli Kliinikumi onkoloogia osakonnas ravil viibivate lastega maha ühe toreda piparkoogipeo.
Alustuseks vaatasime jõuluetendust ja siis üllatus-üllatus, sealt ta tuligi – jõuluvana! Kõik lapsed said pakid, ka need, kes kogu tralli ajal kahjuks oma palatitest välja tulla ei tohtinud. Jõuluvana pidas meeles ka osakonnas töötavaid üli-inimesi – õdesid, arste ja hooldajaid, kes said kingiks uhke Tordielamus jõulutordi!


Peol õnnitlesime ka kaht sünnipäevalast – nimelt said meie Kirill ja tema kaksikõde Jekaterina täna 13-aastasteks. Palju, palju õnne!

tartu piparkoogipiduNagu arvata võis oli pidu toredate emotsioonidega, armas ja vahva. Kuis teisiti see olla saakski – meie lapsed teevad igast hetkest toreda!
Aitäh, Eesti Naisüliõpilaste Selts näidendi ja piparkookide, Eesti Leivatööstus suurepäraste piparkoogiglasuuride, A. Le Coq smuutide, Vaprusehelmed vaprusemee, tordi ning igakülgse abi eest.
Päkapikkudel aitasid kotte täita Maris Hanson, Järve Keskus, Lauatenniseklubi KALEV.
Kõiki abilisi, nende seas koordinaatori abi/kunstiterapeut Kersti Kinksi ja arste tänasime liidu nimel oma armsate kinkepakkidega.

jõulud

 

Soovin toetada