Seekordne jõulupidu AHHAA keskuses on peetud!

09.12.2018

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu jõulupidu on selleks aastaks peetud! Aitäh kõigile korraldajatele, toetajatele ja osalejatele!

Eile kogunes Tartus AHHAA keskusesse paarsada meie liidu jõulupeolist, et veeta üheskoos üks tore päev ja osa saada jõuluvana külaskäigust.

“Oleme purustanud oma osalemisega kõik rekordid, sest mitte kunagi ei ole alates 1992. aastast osalenud meie jõulupeol nii palju osalejaid,” tõdes EVLVL juhatuse esimees Kaili Lellep tervituskõnes.

Liidu juhatuse esimees edastas omaltpooltkõikidele osalejatele ka südamlikud jõulusoovid: “Ma soovin teile rahulikku jõuluaega! Soovin, et te ei sukelduks jõulustressi, kingirallisse ja jõulusaginasse, vaid leiaksite ja veedaksite ühist aega oma lähedastega. Meie teame väga hästi kui väärtuslik see aeg on ja kui kõrge on selle hind. Kingime üksteisele ühiselt veedetud aega!”

Fotod: Peeter Juurik ja Kaili Lellep

Päev täis põnevust

Päev algas töötubadega – lapsed said enda valikul osaleda kas limonaadi tegemise, šokolaadi valmistamise, seebi valmistamise või DNA eraldamise töötoas.

Edasi ootas peresid kohvikus Newton mõnusalt kosutav näksilaud ning kohvik tervitas üllatusena meie liitu lihtsalt imemaitsva ning maitsemeeli paitava jõulutordiga! AITÄH!

Kõhud täis, suunduti teadusteatrit uudistama – pered said osa paugu teemalisest etendusest – tossu, pauku ja nalja sai palju!

Järgnevalt oligi käes päeva tipphetk – kohale jõudis kauaoodatud jõuluvana! Kõik meie liidu lapsed olenemata vanusest tahtsid jõuluvanale patsu lüüa või laulda või hoopis luuletust lugeda! Jõuluvana kingikotti toetasid AS Kalev ja klubi “Psühholoogia 3000,” lisaks said pered kingituseks ka liidu kalendri.

Lisaks said pered tutvuda AHHAA keskuse näitustega, vaadata päästeametnike demosid, proovida elustamist. Kohapeal sai registreeruda ka geenidoonoriks – seda võimalust kasutas näiteks meie liidu juhatuse liige Märt Avandi.

Suur-suur AITÄH selle imelise päeva eest:

Teaduskeskus AHHAA, kohvik Newton, AS Kalev, klubi “Psühholoogia 3000”, Büroodisain OÜ, Rotellaks OÜ ja Monika Soosaar

Soovin toetada