Super Skypark toetab vähihaigeid lapsi

12.08.2019

Kes ei teaks, et Tallinnas on olemas üks selline erakordselt äge koht nagu Super Skypark, kus saab hüpata, joosta, mängida, trenni teha, targaks saada ja vaaterattaga kõrgustesse tõusta? Aga lisaks sellele on tegemist ka kohaga, kus mõeldakse ka nende laste peale, kelle elu segab vähk. Nimelt otsustas Super Skyparki juhatus, et nad asuvad toetavama Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu! Ja kuna nad ei tee midagi väikselt, siis ka toetus, mida nad meile osutavad on lihtsalt SUPER.

Kõigepealt korraldasid nad vähihaigetele lastele ja nende peredele juunikuus vahva Perepäeva, mille Liidu Tugikeskuse koordinaator Luive väga sobivalt Mölluralliks ristis. Kohale tuli üle saja inimese ning möllata ja trallida said nii väikesed kui suured – kõik, kes soovisid, said hüpata batuutidel, tutvuda teaduskeskusega ning sõita vaaterattaga nii palju kui süda ihkas (või julgus lubas). vähilapsed skyparkis

Lisaks toimus Perepäeval ka ametlik osa, kus Märt Avandi ja Alar Kajari allkirjastasid kahe organisatsiooni koostöö-memorandumi. Super Skyparki soov on toetada Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu tegevust igakuise annetusega. „Kuna Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit tegutseb peamiselt vabatahtlikkuse alusel, säästes kogutud eraannetusi üksnes vähihaigete laste heaks, on meie liidu jaoks taoline regulaarne tegevustoetus esmakordne ja aitab igati kaasa liidu toimimisele ja meie tugikeskuse tegevuse laiendamisele“, sõnas EVLVL-i juhatuse esinaine Kaili Lellep. See annetus on mõeldud just liidu tegevuse jätkusuutlikkuse tagamiseks ja läheb EVLVL Tugikeskuse koordinaatori töötasuks. Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit toimib vabatahtlikkuse põhimõttel ning ainuke tasustatud töö ongi tugikeskuse koordinaator, kes 24/7 on valmis vähihaigeid peresid kuulama, nõustama, aitama…. Tema töö on olla esmaseks kontaktiks ning aidata iga võimalikul (ja võimatul) moel, mida aga selles raskes situatsioonis olev pere vajab. Meie pered teavad, kui oluline on toetav õlg ning oleme väga tänulikud, et Super Skypark aitab meil aidata!

skypark vähilaps2

Alar Kajari, Märt Avandi ja Piilupai

Ning lisaks toetas Super Skypark ka 8.06 toimunud Pardirallit annetades 5000 eurot ja pannes välja õnneloosi peaauhinna, milleks oli tasuta sünnipäeva korraldamise võimalus Super Skyparkis koos sünnipäevatoa, toitlustuse, SkyLabi-, vaateratta- ja põrkeautode areeni külastusega.

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit tänab kõiki suure südamega inimesi Super Skyparkis, kes aitavad meie lastel saada terveks ning teha seda mängides.

SUPER SUUR AITÄH!

 

Soovin toetada