Golf Aitab korraldab ka sel aastal heategevusliku golfivõistluse Pardigolf 2020

14.07.2020

PARDIGOLF 2020 on välja kasvanud Golf Aitab heategevuslikust võistlussarjast. Ürituse idee on kokku tuua head golfisõbrad ning heategevus, et korraldada heategevuslikke golfivõistlusi. Pardigolf 2020 tuluga toetatakse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu

 

Esimest korda toimus heategevusvõistlus Golf X Rae väljakul 2017. aastal, mille algatajateks olid Anti Metsamaa ja Lauri Jürjen. Tookord koguti toetussumma SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondi vähihaigete laste uute isolatsioonipalatite valmimiseks. Järgmisel aastal kahjuks eraldi seda võistlust ei toimunud, kuid sellegipoolest ei unustatud heategevust: Golf X Rae väljakul iga-aastaselt toimuval Tibnor/SSAB võistlusel annetati Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule 50 eurot iga birdie eest. Võistluse ellukutsujad olid Richard Dobrus ja taas Anti Metsamaa.

Tänaseks on Golf X Rae algatatud heategevuslikust võistlussarjast kujunenud välja heategevuslik võistlussari Pardigolf, mis viitab koostööle Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu ja selle korraldatava Pardiralliga.

LAPSEL ON VÄHKPardigolf 2020 toimub pühapäeval, 19.07.2020 ühisstardiga kell 10.00 EGCC golfiväljakul. Võistlusele on oodatud osalema kõikide golfiklubide liikmeid!

Heategevuslikul golfivõistlusel saab osaleda kolmes kategoorias: Tubli Toetaja, Suur Toetaja ja Kuld Toetaja, sõltuvalt heategevuseks annetatud toetussummast. Rohkem infot võistluse kohta leiate EGCC veebilehelt koos toetamise tingimustega.lapsel on vähk

Pardigolf 2020 korraldajad mõistavad, et lapse haigestumine on kogu perekonnale väga raske kogemus, sellises olukorras on igasugune abi väga vajalik. Lapsevanemad ei tohiks jääda oma murega üksi, nad peaksid saama võimalikult palju toetust ja mõistmist ning vastuseid oma kümnetele ja kümnetele küsimustele. Seetõttu toetavad Pardigolf 2020 korraldajad meie liitu, kuna teavad, et tegutseme ja püüame olla kõikidele raskes olukorras olevatele lastele ja vanematele abiks, toetudes oma kogemustele.

Oma panuse saad anda ka golfipalli löömata kui osaled: www.pardiralli.ee

Soovin toetada