Ootame liidu liikmeid jõulupeole!

14.11.2017

Selleaastane Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu jõulupidu toimub NUKUteatris. Registreerimine etendusele on lõppenud!

Jõuluüritus leiab aset 9.detsembril kell 18 NUKUteatris (Lai 1/Nunne 4 10133 Tallinn, Estonia Ferdinandi saal), kohal tuleb olla pool tundi varem. Kavas on NUKUteatri etendus “Eesti jõulud” ja jõulupidu, kust ei puudu ka jõuluvana.

Etendus on soovitatav vähemalt 5-aastastele lastele, sest saal pidi pime olema ja etendus kestab ühe tunni. Loodame et meie liidu alla 5 aastased lapsed saavad ema või isa süles hakkama ning vajadusel saab saalist välja minna, nii et oodatud on igas vanuses vaatajad!

jõulupidu

Foto: NUKUteater

Etenduse tutvustus: Väike Tiiu leiab jõulupakist vanaaegse nuku ja kirjakese oma vaaremalt. Keegi tema perekonnast ei tea, kuidas see pakk kuuse alla sai. Kummaline nukk viib Tiiu ootamatule rännakule, kus ta näeb oma silmaga meie esivanemate elu ning talvise pööripäeva kombeid muinasajast tänapäevani. Rännakul läbi jõulude ajaloo näeme, et kuigi muutuvad laste mänguasjad, mängud, laulud ja elu-olu, on kõige olulisemad ikka kallid inimesed. Lähedus jääb. Rohkem infot etenduse kohta leiab siit.

Registreerimine: registreerimine etendusele on lõppenud! Kui soovid osaleda ainult järgneval jõulupeol (või on sul muid küsimusi), siis infot saab e-maili aadressil reet.marits@ut.ee või Pardilaste grupis (vajadusel tel: 53 423 755).

Kohtumiseni!

Soovin toetada