Meie Liit saab rahvusvahelise organisatsiooni liikmeks

10.04.2020

Childhood Cancer International andis esialgse heakskiidu meie Liidu vastuvõtmiseks rahvusvahelise organisatsiooni täieõiguslikuks liikmeks

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit esitas käesoleva aasta alguses taotluse vähihaigete laste rahvusvahelise organisatsiooni Childhood Cancer International (CCI) liikmeks astumiseks. Meie taotlus loeti vastavaks ning Childhood Cancer Internationali Euroopa regiooni juhatus teavitas meie liitu esialgsest heakskiidust võtta Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit vastu täieõiguslikuks CCI liikmeks ning nende juhatus esitab vastava ettepaneku Childhood Cancer International üldkoosolekule, mis toimub 15. oktoobril Ottawas.

lapsel on vähkChildhood Cancer International ootab väga meie tegusa ja aktiivse Liidu liitumist ühise rahvusvahelise vähihaigete laste ja nende vanemate perega, et üheskoos veelgi enam luua läbimurret vähihaigete laste ja vanemate heaolus ning ravis.

Childhood Cancer International (CCI) on suurim rahvusvaheline organisatsioon, mis esindab vähidiagnoosi saanud laste peresid. CCI soovib teadvustada ja näha maailma, kus nii vähki põdevate laste kui ka nende perede probleemid on nii lühi- kui ka pikaajaliselt arusaadavad nii peredele endile, tervishoiutöötajatele kui ka laiemale üldsusele, et tagada vähidiagnoosi saanud lastele võimalikult hea hooldus sõltumata asukohast diagnoosi saamisel või sellele järgnevalt.

CCI visioon on edendada vähktõbe põdevate laste ja perede ravi, ravi muutmist ja lootuse loomist sõltumata nende elukohast maailmas.

Rohkem infot: www.childhoodcancerinternational.org ja https://ccieurope.eu/

 

 

Soovin toetada