Abistasime mais vähihaigeid lapsi 5334,34 euro eest

02.06.2019

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit on ulatanud maikuus abikäe Šveitsis Lausanni Ülkooli Haigla Laste Hemato-Onkoloogia osakonnasAMP_8036 ravil oleva väikese Diana Estri perele. Pisike tüdrukutirts põeb haruldast haigust ja Eestis seda ravida ei olnud võimalik. Eesti Haigekassa garanteerib ravi Šveitsis, kuid see ei sisalda sõidu- ega elamiskulusid. Kahjuks võtab ravi palju aega, on pikaajaline ning tekitab perele kurnavaid maksekohustusi. Seega on liit abistanud pere transpordi- ja elamiskuludega 4349,54 euro väärtuses ja valmis toetama ka edaspidi kuni Diana Estri ravi lõpuni.

Maikuus tasus liit kahe lapse analüüside erakorralise saatmise kulud Helsingi Ülikooli Kllinikumi laboratooriumisse summas 484.80 eurot.

Kahjuks on meil aga kurb uudis kaugelt kodust: meie kauge-lähedane väikemees kaotas võitluse vähiga ja lahkus taevatähtede hulka GOSH Lastehaiglas Londonis, liit väljastas perele matusetoetuse 500 euro väärtuses.

Pardiralli-logo

 

Saame oma abikäe ulatada üksnes tänu teile kallid annetajad, kes olete toetanud vähihaigete laste heaolu. Kutsume kõiki jätkuvalt soetama Pardiralli rallipardi www.pardiralli.ee ning osalema Pardiralli perepäeval 8. juunil Kadrioru pargis.

Pardiralli on heategevuslik kogupereüritus, mida korraldavad Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit, heategevusfond Minu Unistuste Päev ja Vähiravifond “Kingitud Elu”.

Soovin toetada