Eesti Naisüliõpilaste Seltsi heategu

12.12.2019

Eesti Naisüliõpilaste Seltsi suurte südametega sõbrad tegid imelise heateo!

Eesti Naisüliõpilaste Seltsi osa Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu toetamises sai alguse väga lihtsast ideest: ENÜSi vilistlane Kersti Kinks rääkis neile soovist korraldada meie Tartu osakonnas ravil olevatele lastele jõulueelne piparkoogipidu ja uuris võimalust, kas ehk seltsiliikmed jõuaksid küpsetada piparkooke, mida siis lapsed jõulupeol kaunistada saaksid.
Seltsi liikmed võtsid selle projekti suure entusiasmiga vastu ning nagu neile kombeks, lisasid omaltpoolt ka väikese vimka. Nimelt tähistab ENÜS iga aasta novembris oma asutamise aastapäeva, sel aastal oli tähistamisel väärikas 108.
Oma õhtu sisustamiseks plaanisid nad sinna oksjoni ja seda just meie liidu toetamiseks. Oksjonil läksid müüki nende enda tegusate naiste poolt tehtud asjad, koolitused, kirjutatud raamatud ning palju muud. Ei puudunud sealt ka kaunid daamid, kes ostetavat kaupa näitasid ja haamriga müüki korraldavad osavad müügimehed. Õhtu viimane ese müüdi ära väga sümboolselt 108 euroga!
Lisaks oksjonile oli avatud ka seltsi enda liikmete “annetuskastike” ning ühiselt koguti meie liidu toetuseks päris märkimisväärse summa, suisa 1000€.
Piparkookide küpsetamine, mis kõigele sellele heale alguse pani, ootab alles ees.

Suur kallistus ja tänu ägedatele tegijatele ja ootame väga juba neid piparkooke.

Naisüliõpilasselts

Soovin toetada