Heategevusprojekt "Maalides head" ootab näitusele

04.09.2017

23. septembril saab Wabaduse kohvikus (Vabaduse väljak 10, Tallinn) avatud näitusel uudistada “Maalides head” projekti raames valminud maale.
“Maalides head” on heategevusprojekt, mille raames maalivad Eesti avaliku elu tegelased heategevuseks maale, mis pannakse oksjonile. Müügist saadud tulu annetatakse heategevuseks. Seekord annetatakse oksjonilt saadud tulu Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.
Näitus tuleb uhke, sest oma panuse on taieste maalimisega andnud Ivo Linna, Märt Avandi, Inga Lunge, Liis Lemsalu, Juss Haasma, Anni Rahula, Liina Ariadne Pedanik, Gertu Pabbo, Lauri Liiv, Birgit Sarrap, Rasmus Rändvee, Helen Adamson, La La Ladies, Lenna Kuurmaa, Perekond Meikarid, Grete Paia ning Londonis elav kunstnik Meriliis Rinne.
Kes soovib nautida ka muusikat, siis kell 17 algab Wabaduse kohvikus ka kontsert, kus esinevad Liina Ariadne Pedanik ja Gertu Pabbo, kohal on ka mustkunstnik Andreas Jürimäe. Üritus on tasuta.
“Maalides head” on teist aastat toimuv projekt, mida veavad 16-aastased Marianne Tamm, Annabell Sarapuu ja Maarja-Liis Uri. Rohkem saab selle projekti kohta lugeda siit. Külastada tasub ka projekti Facebooki lehekülge.

Lenna maalimas heategevlikuks oksjoniks. Aytor: Maalides head

Lenna maalimas heategevlikuks oksjoniks.
Autor: Maalides head

Soovin toetada