Meie liidu aasta vabatahtlik- Kaidi Mölder

09.12.2019

Möödunud nädalavahetusel tunnustati meie liidu juhatust “Aasta vabatahtlike kaasaja” tiitliga. Sellest tunnustusest innustatuna otsustasime ka liidu siseselt leida üles kõige suurema südamega vabatahtliku.

Eve Peterson, Kaili Lellep, Kaidi Mölder, Laine Ütt

Eve Peterson, Kaili Lellep, Kaidi Mölder, Laine Ütt

 

Meie liit hindab kõrgelt liikmete vabatahtlikku panust ja algatusi, samuti tahet ise kõikidele tegevustele pigem käed külge lüüa, kui oodata valmis lõpptulemust. Seega korraldasime novembris meie liidu liikmete sisese Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu aasta vabatahtliku hääletuse, kus ülekaalukas võit tuli Pärnumaa pereemale – Kaidi Mölderile.

 

lapsel on vähk

Kaidi teeb oma päevatööd politseis, on suurpärane ema kahele lapsele ning kõige muu vabatahtliku tegevuse kõrval ka lahke võõrustaja 16200 Pardiralli kummipardile. Kaidit võib iseloomustada kui tegusat naist, kes oma töö ja pere kõrvalt aitab meie liidul liikuda parema homse poole.

 

Aitäh Kaidile tema panuse ja abi eest! Ja nagu juuresolevalt pildilt näha, jätkub Kaidil alati ka pisut huumorisoont, mis teda samuti igal kokkusaamisel iseloomustab.

Aasta vabatahtliku auhinna aitas välja panna Hestia Hotel Group ja Krista Keraamika, kes valmistas meie liidu aasta vabatahtlikule Pardiralli sümboolikaga kella.

Fotod: Peeter Juurik

 

 

Soovin toetada