SÜGISENE TERAAPILINE SEMINARLAAGER

14.09.2020

Toimus  teraapialaager lastele vanuses 9-12 aastat koos predega.

Kauni sügisese nädalavahetuse veetsime, tõsisemate ja lustlikumate teemadega käsikäes, imelises Toosikannu puhkekeskuses, Ale-Sepa puhkemajas.seminar

Seminari viis läbi kliiniline psühholoog ja psühhoterapeut Katrin Kaljula, kes igapäevaselt töötab Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus Sensus. Katrin leidis kiire tee laste kui ka suurte südametesse.

Laste seminari põhiteemaks oli: “Tunded, miks nad tulevad ja kuidas raskete tunnetega toime tulla!”

Lastevanemate seminari sisuks: “Kuidas toime tulla vanemliku stressiga”.

Paralleelselt seminariga toimusid töötoad: tänaseks juba veel tugevamaks ja vapramaks saanud lapsed kui ka lapsevanemad valmistasid meie ravil olevatele vapraksestele vaprusehelmeid, meie armsa Liidu liikme ja Vaprusehelmed haldja Ulvi Salundo ja tema abilise Silver Salundo juhendamisel. Usinate sõrmede vahelt valmisid erinevates värvides ja tähendustes helmed nagu võluväel.

Lisaks meisterdasid lapsed pille ja tegid igasuguseid toredaid kunstiteoseid.

Laupäevaõhtu kulges mõnusas, sõbralikus ja soojas õhkkonnas. Liidu esinanine Kaili Semm andis lastevanematele ülevaate liidu tegemiste kohta ja rääkis eesolevatest plaanidest. Tehti sauna, oldi lihtsalt mõnusalt ja lõbusalt koos. Samal ajal oli lastel omamoodi lusti laialt, kuhu kuulusid nende endi algatatud mängud ja hiljem muidugi ka üllatused.

Pühapäeva hommik sai põnev. Meid viidi matkaveoki GAZ66 ulukisafarile Toosikannu Loomapargi maadele. Matkajuht jutustas huvitavaid lugusid loomade tegevusest ja nende elust-olust loomapargis.

Kõige selle toreduse, ka tõsisema ja vajalikuma poole, hea toidu ja mugava majutuse ning toredate laagriliste juures, tuleb taaskord tunnistada – koos on parim. Koos saame kõigega hakkama.

AitähSigne Seebid üllatuspakikeste eest

Aitäh kõigile abilistele

Aitäh loomulikult kõigile osalejatele, kes tegid selle nädalavahetuse toredaks, rõõmsaks ja soojaks!

ale sepahelmed2helmedsafarisafari2

Soovin toetada