Pardiralli parditalgud Pärnumaal

28.04.2019

Eile, 27. aprillil korraldas Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit oma hea liikme Kaidi Möldri koduhoovis Pärnu-Jaagupis taaskord iga-aastase Pardiralli partide lugemise talgud. Talve üle elanud rallipartidel kontrolliti võistlusnumbreid, tehnilist seisukorda ja füüsilist ettevalmistust ning veenduti, et tegemist on üksnes puhta spordiga.

Kokku kontrolliti ja hinnati 14 000 parti, millele enne rallit lisandub veel 1000 uut noorsportlast, kelle vorm on ajastatud täpselt ralli alguseks. Seega osaleb sel aastal Pardirallis taaskord rekordiline arv parte – 15 000.

Vabatahtlikud pardilugejad olid meie liidu liikmed, nende lapsed, sõbad ja lähedased, kes soovivad Pardiralli korraldamisse panustada, abilised Vähiravifondist Kingitud elu ning heategevusfondist Minu Unistuste päev. Vabatahtlikke oli päeva jooksul kokku ligikaudu 40, lisaks jagus pardimeres palju rõõmu lastele ja pardivargast mopsile Gray, kes pidevalt salaja mõne pardiga jooksu pistis. Loomulikult ei möödu talgud sooja supi ja magusa suutäieta.

Aitäh kõigile talgulistele!

Pardiralli perepäev ja partide võiduujumine vähihaigete laste ja nende perede toetuseks toimub 8. juunil Kadrioru pargis. Pardiralli ellukutsuja ja korraldaja on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit, kes sel aastal teeb rallit koostöös Vähiravifondiga Kingitud Elu ja heategevusfondiga Minu Unistuste Päev.

Sellised näevad välja Pardiralli parditalgud    Aitäh teile! Supertublid!

Selleks, et Sinagi saaksid toetada, toeta parti! Kas sul on juba oma rallipart?

Vaata www.pardiralli.ee

Soovin toetada