Sillamäe gümnaasiumi noored annetasid meie liidule 700 eurot

22.02.2019

Sillamäe gümnaasium on kool, mille õpilased on heategevuslikus korras meie liitu toetanud juba mitmeid aastaid, kogudes kooli heategevuslike üritustega meie liidu toetuseks annetusi. Möödunud jõulude ajal ja jaanuaris jätkasid Sillamäe gümnaasiumi imelised õpilased seda traditsiooni – heategevuslikul jõululaadal ja ka ballil koguti meie liidu toetuseks 700 eurot!

Veebruaris võtsid aktiivsed noored ja nende õpetaja ette tee Tallinnasse, et see summa meie liidu esindajale isiklikult üle anda. Kohtumine oli väga südamlik!

Laste õpetaja Margit Karina Tarassova kirjutab: “Detsembris, kui oli jõulude ja heategevuse aeg, kirjutas Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu aktivist Luive Merilai ilusa pöördumise vähilaste aitamiseks. Sillamäe Gümnaasiumi noored lugesid selle läbi ja otsustasid: meie aitame, meie annetame. Korraldasid jõululaada, kus sai osta omaküpsetatud piparkooke, mänguasju jm. Kogu tulu läks annetuseks. Nii kogutigi 700 eurot.”

Suur-suur AITÄH teile, armsad Sillamäe noored, et aitate tuua sära meie liidu laste silmadesse! Ilusat kooliaasta jätku!

Soovin toetada