Lähte kooli jõuluball

08.02.2020

13. detsembril toimus Lähte koolis traditsiooniline jõuluball, mis kandis sel korral pealkirja “Tähti täis on öö“. Jõuluballi korraldavad iga aasta just 11.klassi õpilased ning see aasta jõudis järg 59 lennu kätte. Kuna jõulud on andmise ja headuse aeg, siis otsustati korraldada nii meeldejääva kui ka heategevusliku ürituse, et toetada abivajajaid, annetades kogu jõuluballi tulu just neile. Jõuluballil oli mitmeid esinejaid, kes aitasid muuta õhtu meeldejäävaks: Lähte Ühisgümnaasiumi õpetajad ja õpilased, DJ Ahto Ilves, mustkunstnik Andreas Jürimäe ning Inger, kes vallutas kõikide kohalolijate südamed.

“Uurides erinevaid heategevuslikke organisatsioone, siis läks eriliselt hinge just Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit. Olles ise alles noored, siis arvame, et just lapsed vajavad ühiskonna tuge ja hoolimist kõige rohkem. Annetuse näol soovime kinkida vähihaigetele lastele rohkem elupäevi ja võimalusi paranemiseks.”

Ball oli väga meeldejääv ning edukas. Lisaks suudeti õhtu jooksul kokku koguda oodatust suurema summa, milleks on 580 eurot.

Aitäh kõigile tähtedele Lähte koolist!

DSC_5801DSC_5701DSC_5754

Soovin toetada