Metallica toetab meie Liitu!

18.07.2019

Kes oleks osanud arvata, et Metallica toetab vähihaigeid laps? Aga just nii on – maailmakuulus, üks mõjukamaid ja edukamaid rokkbände Metallica annetab osa oma WorldWired Tour raames teenitud piletitulust just Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

Soovisime bändiliikmetega anda kohtumiseks võimaluse ka meie liidu liikmetele, kuid kuna tegemist oli suure saladusega, pidime potentsiaalsete fännide väljaselgitamiseks kasutama pisukest valskust. Meie liidu esindajatel ja Metallica vaieldamatutel fännidel – juhatuse esinaisel Kaili Lellepil, liidu liikmetel ja vabatahtlikel Merlin Bettleril ja Reimo Möllil avanes Tartus 18. juunil maailmaturnee “WorldWired Tour” raames toimuva kontserdi eel võimalus bändiliikmetega põgusalt kohtuda ja isiklikult võtta Eesti Vähihaigete Laste vanemate Liidu nimel vastu Metallica annetustšekk. See hetk jäädvustatakse igavesti ajalukku heategevusorganisatsiooni All Within My Hands poolt, kes heategevusaktsiooni korraldab, ja jääb kahtlemata igaveseks tseremoonial osalenud vabatahtlike mällu.

„Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit on ääretult tänulik, et nii mõjukas bänd on meie tegevust väärtustanud ja tunnustab seda omapoolse annetusega!“, märkis juhatuse esinaine Kaili Lellep. „Meil on väga suur au saada sellise tähelepanu ja annetuste osaliseks. Liit lubab omalt poolt kasutada annetussummat kasutada sihipäraselt kõige enam abi vajavate vähihaigete laste raviks“, lisas Lellep.

Suur tänu Live Nation Estonia, kelle poolt tuli ettepanek teha annetus just meie liidule!

Ning eelkõige suur-suur AITÄH Metallica ja All Within My Hands!

#hardwiredtohelp
#metallicagivesback
#AWMH
IMG_6894

Metallica WorlWired Tour Raadi 18.07.2019

 

Soovin toetada