Eve Petersoni ja meie liidu juhatust tunnustati „Aasta vabatahtlike kaasaja“ tiitliga

09.12.2019

Möödunud laupäeval toimus üleriigiline vabatahtlike ja kodanikuühiskonna aasta tegijate tänuüritus Saku mõisas, kus meie liidu juhatuse liiget Eve Petersoni ning liidu juhatust tunnustati “Aasta vabatahtlike kaasaja“ tiitliga. Need auväärsed tunnustused andis juhatusele üle “Märka vabatahtlikku” patroon Vabariigi President Kersti Kaljulaid.

Kuna Eve on ühtlasi ka juhatuse liige, on see on meile väga suur au, sest oleme ametis oldud pooleteise aastaga panustanud kogu oma vaba aja ja jõuvarud Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu toimimisse, püsimisse, jätkusuutlikkuse ja arengu tagamisse ning Pardiralli jätkumisse – võtame koos selle märkamise ja tunnustuse suure uhkusega vastu! Kuna liidu juhtimisse ja liidu tegevuste korraldamisse panustav juhatus töötab täiskoosseisus vabatahtlikkuse alusel, siis on igaühe panus seda tiitlit igati väärt.

lapsel on vähk

lapsel on vähklapsel on vähk

Oleme väga tänulikud, et osutusime ligi 200 kandidaadi seast valituks.  See tunnustus annab meile palju jõudu ja motivatsiooni seda rasket vankrit edasi vedada. Aitäh märkamast ja meid tunnustamast!

lapsel on vähklapsel on vähklapsel on vähk

 

 

 

 

 

 

 

 

Tunnustamist korraldavad Eesti Külaliikumine Kodukant ja Vabaühenduse Liit koostöös Siseministeeriumi, Kodanikuühiskonna Sihtkapitali ja Vabariigi Presidendi kantseleiga.

Soovin toetada