President Cup by GOSPA kogus Pardirallile 2500 eurot

06.05.2019

Möödunud pühapäeval toimus heategevuslik golfivõistlus President Cup, mille eesmärgiks oli toetada Pardirallit ja vähihaigeid lapsi.

Iga mängija osavõtutasust annetati 10 eurot Pardirallile, mis tähendab, et iga osaleja saab endale nimelise vannipardinumbri. Muidugi on võimalik teha täiendav heategevuslik annetus ja osta veebilehelt www.pardiralli.ee kas endale või oma ettevõttele nimeline või siis anonüümne heategevuslik vannipart, mis koos teiste, tuhandete partidega vähihaigete laste toetuseks 8. juunil Kadriorus rallitama hakkavad.

Peegelpardid-pildistajaga Pardinõud Karikad ja pardid

Pärast võistlust rääkis Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu juhatuse liige ja kõneisik Märt Avandi liidu tegemistest ning Pardiralli projektijuht Ave Laas tutvustas nii Pardirallit kui võimalusi Pardiralli toetamiseks. Pardiralli kaaskorraldaja, heategevusfond Minu Unistuste Päev tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi rääkis sellest, kuidas Jõelähtme Golfis korraldati vähihaigele lapsele unistuste päev, keda meie hulgas täna kahjuks enam ei ole.

Kõik-oksjonile-minevad-pildid  oksjon-hoos-3  Piltide omanikud- naerunäoga

Seejärel kuulutasid aga Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu juhatuse esinaine Kaili Lellep koos Märt Avandiga välja vähihaigete laste tehtud joonistuste ja teiste kunstiteoste heategevusliku oksjoni, mis kujunes tõeliseks päeva naelaks. Esimese pildi alghinnaks oli liit pannud välja 20 eurot, millele kohe järgnes järgmise pakkumisena 99 eurot ning esimese pildi lõpphinnaks osutus uskumatud 155 eurot. Seejuures jutustas Kaili Lellep iga pildi juurde ka autorist, tema seisundist ja pildist autori silmade läbi või seisundist, milles pildid valmisid. Kindlasti olid pildiga kaasas käivad lood just põhjuseks, mis tõstsid oksjonil osalejate silmis vähihaigete laste joonistuste väärtust. Kõik oksjonile pandud pildid müüdi uskumatute hindadega ja nende eest annetati oksjonil kokku 1475 eurot, mis ületas igasugused ootused. Kõige väärtuslikumaks pildi hinnaks osutus 350 eurot ning see jääb kaunistama klubikeskuse seinu. Lisaks kogunes osalustasudest veel ligikaudu 1000 eurot – kogunenud summad aitavad väga palju kaasa Pardiralli korraldamisega seatud eesmärkide saavutamiseks.

Pardirallit korraldab Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit koostöös heategevusfondiga Minu Unistuste Päev ja Vähiravifondiga Kingitud Elu. Kogunenud summad aitavad väga palju kaasa Pardiralli korraldamisega seatud eesmärkide saavutamisele.

Tänukink-presidendile

Suur tänu MTÜ-le Estonian Golf & Country Club ürituse korraldamise ja Pardiralli toetamise eest.

Vaata uudisklippi ka Reporter+: Vähihaigete laste toetuseks mängiti golfi.

 

Soovin toetada