Usinad käed vaprust pakkimas

20.01.2022

Millega teie oma laupäevi sisustasite? Käisite suusatamas või uisutamas? Väga tore! Meie aga mängisime. Muidugi, kui nüüd ausalt rääkida, siis sorteerisime koos heade inimestega klubist Акции клуба П3000,Таллинн vähihaigetele lastele annetatud mänguasju!

kastid2 Tallinnas toimus vaprusekastide sorteerimine 8.jaanuaril ja Tartus 15.jaanuaril. Mänguasju ja igasugu vahvaid meeneid oli tõesti PALJU, kohe väga palju. Meil on nüüd varuks 70 vaprusekasti. Iga kast sisaldab midagi huvitavat erinevates vanustes poistele ja tüdrukutele. Iga mänguasi, mis vaprusekasti sai, toob mõnele ravilolevale lapsele peale rasket hetke lohutust.

Leidsime kastidest nii armsaid kirju ja nii palju häid soove! Aitäh kõigile annetajatele! Tänu teile jõuab see hea energia ja lisa jõudu, rõõmu lasteni.

Aitäh, kõikidele koolidele, lasteaedadele, huviringidele, sõpruskondadele ja ettevõttetele, kes aitasid panustada laste heaolusse ja lisasid neile vaprust juurde.kastid

Aitäh head inimesed, kes organiseerisid meile tugevad kastid, kus mänguasjad on turvaliselt pakitud! Aitäh Marko Kaldoja

Aitäh, vabatahtlikud, kes korjasid kokku kõik need kastid!

Aitäh, head inimesed Акции клуба П3000,Таллинн-ast!

Aitäh Karupoeg Puhh kauplused ja nende töötajad!

Aitäh AMV Logistics, kes majutab meie vaprakeste kaste.

Aitäh Tallinna Nõmme Gümnaasium, et saime kasutada teie aulat.

Lubame, et laste naeratused ja rõõmsad silmad on teile kõigile suurimaks tänuks!

kastid3

Soovin toetada