Vaprusekastid saavad täis!

16.12.2019

Novembri lõpus alustasime koostöös Tallinna klubi “Школа жизни” („Elukool“) ja Karupoeg Puhh kauplustega kampaaniat, et koguda mänguasju Vaprusekastidesse ning suure osavõtu tõttu pole me veel siiani lõpetanud. Meile on toodud mänguasju kaubikuga, kastides ja kottides. Neid korjati lasteaedades, koolides, ettevõtetes ja ka lihtsalt sõpruskondades.

Koolis Edu Valem mängasju vastu võtmas

Koolis Edu Valem mängasju vastu võtmas

Oleme südamest tänulikud kõikidele headele inimestele, kes kogusid mänguasju vähihaigetele lastele. Iga mänguasi teeb mõne lapse õnnelikuks ning aitab üle rasketest hetkedest.

On nii palju inimesi, kes tõid erinevatesse kogumispunktidesse mänguasju ja keda me nimepidi tänada ei suuda. Küll aga tahame öelda, et teie panus on hindamatu.

Me tahame teid kõiki tänada, et võtsite aastalõpu kiiretest toimetustest aega ja tulite appi väikestele patsientidele rõõmu koguma!

Lasteaiad Tallinnas: Liikuri, Kirsike, Kajakas, Arbu, Muhu, Pallasti, Läänemere Narvas: Pingviin, Muinasjutt Keilas: Vikerkaar, Kuressaares: Kesklinna Eralasteaed Naerusuu, Vastseliina lasteaed,

vaprusekastid 7Smart Kids Huvikool, Ääsmäe Noortekeskus, Mamma Mia Laulu- ja Huvistuudio

Koolid Paldiski Vene Põhikool, Sillamäe Gümnaasium, Lagedi Kool, Jõhvi Vene Põhikool; Tallinnas: Läänemere Gümnaasium, Õismäe Gümnaasium, 53 Keskkool, Lasnamäe Gümnaasium, Edu Valem, Ehte Humanitaargümnaasium, Kesklinna Vene Gümnaasium, Karjamaa Põhikool, Kadrioru Saksa Gümnaasium 3M klass, Tallinna Tõnismäe Reaalkool, Tallinna Õismäe Vene Lütseumis, Lasnamäe Vene Gümnaasium, Pae Gümnaasium, Tallinna Humanitaargümnaasiumi 2C klass.

Ettevõtted Enics Eesti AS, Henkel Balti, ABB, Töötukassa, NS King, Technomar & Adrem Ltd, Ida-Tallinna Keskhaigla, PERHi patoloogiakeskus, Saare politsei, AS Inest-Market, Familand

vaprusekastid5vaprusekastid6Vaprusekastidvaprusekastid2

 

 

Soovin toetada