Tantsupeol osalemisega toetati vähihaigeid lapsi

09.07.2019

Kambja valla Naisrühm „Laululind“ pääses valitud N2 naisrühmade hulka, keda paluti osalema XX tantsupeole. Kuigi tantsupeole saamise nimel on vaeva nähtud ja trenni tehtud terve aasta, oli siiski viimase hetkeni kõigil naisrühma liikmetel kahtlus ja hirmujudin hinges – äkki me siiski ei ole piisavalt head ja ikka ei saagi? Tahtmine oli aga nii suur, et küllap see paistis ka ettetantsimistel silma.
Kuna enne suurt XX tantsupidu tuleb juba alates pühapäeva pärastlõunast ettevalmistavaid trenne teha, mõeldi rühmas varakult mitme ühtse trennisärgi soetamisele. Erinevate variantide kaalumisel jõuti Pardiralli annetusena müüdavate särkideni, mis on erksavärvilised, sobivast materjalist ja naiseliku lõikega ning mille kujundus – rinnal reastuvad pardid sõnadega „ja mina ka“ on noorusliku sõnumiga ja haakuvad Laululinnu rühma nimetusega. Vaatamata sellele, et part pole just suurem asi laulind, otsustas naisrühm toetada Pardirallit ning vähihaigete laste ravi ja sellega kaasnevaid tugiteenuseid soetades kogu rühmale sobivad fuksia tooni särgid.

Tiim

Naisrühma „Laululind“ liige ja Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit esinaine Kaili Lellep pakkus idee välja ja loomulikult toetas naisrühm ühist otsust, kuna igasugune toetus vähihaihaigetele lastele on alati kasulikult tehtud kulutus ning kaalutlusel oleva variant osutus ka kõige soodsamaks. „Lisaks sellele, et Pardiralli meenesärkide soetamisega toetatakse vähihaigete laste ravi ja sellega kaasnevaid tugiteenuseid, on need särgid tõeliselt säravad ja silmatorkavad ning kannavad toetavat sõnumit „ja mina ka!““, sõnas Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu esinaine ja tantsurühma liige Kaili Lellep.tiim2

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu poolt korraldatav iga-aastane heategevuslik kampaania liidu eesmärkide elluviimiseks, vähihaigete laste ja nende perede olukorra teadvustamiseks ning ettevõtete ja eraisikute üleskutsumiseks panustama nende heategevuslikku abistamisse ja heaolu suurendamisse. Pardiralli 2019 eesmärgiks oli, et iga vähihaige laps peab saama vajaliku ravi ja seda toetavad tugiteenused. Tänavu korraldati Pardiralli koostöös Vähiravifond “Kingitud Elu” ja Minu Unistuste Päev.

Soovin toetada