PARDIGOLF 2020 kogus vähihaigetele lastele üle 7000 euro

21.07.2020

Pühapäeval, 19. juulil 2020 korraldas MTÜ Golf Aitab heategevusliku golfivõistluse PARDIGOLF 2020, mille tulu annetatakse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule. Sellel aastal kogutud summa ületas 7000 euro piiri.

 

lapsel on vähk

 

PARDIGOLF 2020 on välja kasvanud heategevusorganisatsiooni Golf Aitab võistlussarjast. Ürituse idee on kokku tuua head golfisõbrad ning heategevus, et korraldada juba alates 2017. aastast heategevuslikke golfivõistlusi. Selleaastast üritust korraldasid Anti Metsamaa, Üllar Aun ja Terje Varem koostöös Estonian Golf & Country Clubiga (EGCC), kus golfivõistlus toimus. Golfivõistluse lõppedes oli vähihaigete laste heaks kogutud toetussumma juba 5000 eurot.

 

 

 

Lisaks heategevuslikule golfivõistlusele viisid korraldajad, koos EGCC juhatuse esimehe Hanno Krossi ja Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu juhatuse esimehe Kaili Lellepiga läbi vähihaigete laste haiglas veedetud päevadel tehtud maalide ja joonistuste oksjoni, mille käigus pakutud summad annetatakse samuti Liidule. Välja valitud kolme pildi eest annetati kokku 2000 eurot, millest 11aastase Rasmuse töö maksis rekordilised 1000 eurot. Lisaks pani EGCC oksjonile golfiraja kasutamise õiguse, mille eest lisandus 600 eurot. Lõplik toetussumma on veel täpsustamisel.

lapsel on vähk

lapsel on vähk

lapsel on vähkHeategevuslik golfivõitlus toetab juba mitmendat aastat Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu ja Pardiralli kampaaniat. Seega oli ka PARDIGOLF 2020 üheks eesmärgiks suurendada PARDIRALLI tähelepanu ja kutsuda ettevõtteid lisaks toetama pardinumbri soetamisega selleaastast PARDIRALLIT ja vähihaigeid lapsi ning nende peresid. EGCC endine president Katre Kõvask märkis, et nende kohus on aidata endast nõrgemaid ja kindlasti jääb vähihaigete laste abistamiseks korraldatav heategevuslik golfivõistlus traditsiooniks ning toimub ka järgmisel aastal.

lapsel on vähk

PARDIGOLF 2020 korraldajad mõistavad, et lapse haigestumine on kogu perekonnale väga raske kogemus, sellises olukorras on igasugune abi väga vajalik. Lapsevanemad ei tohiks jääda oma murega üksi, nad peaksid saama võimalikult palju toetust ja mõistmist ning vastuseid oma kümnetele ja kümnetele küsimustele. Seetõttu toetavad Pardigolf 2020 korraldajad meie Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu, kuna teavad, et liit tegutseb ja püüab olla kõikidele raskes olukorras olevatele lastele ja vanematele abiks, toetudes oma kogemustele.

Kaili Lellep tänas Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu ja kõikide vähihaigete laste ja nende vanemate nimel selle südamliku ürituse korraldajaid, kes on tulnud meie Liidule appi, et koos oleks kergem.

Soovin toetada