Tutvustus

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit (EVLVL) on 1992. aastal loodud mittetulundusühing. Me koondame vähihaigete laste vanemaid, kes tunnevad vajadust kuuluda kogukonda, saada tuge ja olla toeks ka teistele vähihaigete laste vanematele.

Lapse haigestumine on kogu perekonnale väga raske kogemus, sellises olukorras on igasugune abi väga vajalik. Lapsevanem(ad) ei tohiks jääda oma murega üksi, nad peaksid saama võimalikult palju toetust ja mõistmist ning vastuseid oma kümnetele ja kümnetele küsimustele. Seega, meie, liidu liikmed, tegutseme ja püüame olla abiks toetudes oma kogemustele, kõik küsimused ja abipalved on enam kui teretulnud.

Eesmärk

Iga onkoloogilise diagnoosiga laps Eestis peab saama vajaliku ravi ja seda toetavad tugiteenused peavad olema kättesaadavad riiklikult või eraannetuste toel, mille võimaldamiseks püüab Liit leida vahendeid.

Missioon 

Liidu missioon on pakkuda parimal võimalikul moel ja olemasolevate võimaluste piires vajalikku tuge kõigile vähihaigetele lastele ja nende peredele Eestis.

Visioon 

Liit on ühiskondlikult tugev organisatsioon vähihaige lapsega pere õiguste eest seismisel.

Siin saad tutvuda EVLVL põhikirja ja strateegiaga.

Majandusaasta aruanded: 202220212020201920182017

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit tegutseb vabatahtlikkuse alusel ning meie peamine sissetulek tuleb annetustest. Iga tehtud annetus läheb vähihaigete laste hüvanguks. Annetuste abil rahastatakse eelkõige tugikeskuse pakutavaid teenuseid, aga ka jõulupidude ning suveseminaride korraldamist, samuti lastele haiglas viibimise ajal meelelahutuse pakkumist (näiteks mustkunstnik, loovtegevused jne). Annetuste eest ei tasuta liidu ülalpidamiskulusid.

Annetuse tegemise kohta on rohkem infot meie Annetuskeskkonnas.