Vorstiabi Draakonivorst toetab meie liitu

17.01.2019

Tallinnas Nõmme turul asub pisikene pood Vorstiabi, kus on letil ehedad ja eestimaised vorstid ja singid. Üks vorstidest – Draakonivorst – on mõeldud spetsiaalselt lastele.

Nüüd on aga võimalik Draakonivorsti ostes toetada meie liitu ning seda kuni jaanipäevani! Nimelt on vahvad poepidajad, keda lapsed teavad Voldemar Vorsti ja Sulev Singi nimega, otsustanud iga müüdud Draakonivorsti pealt annetada meie liidule 50 senti!

vorstiabi

“Kuna oleme ise lapsevanemad, siis teame, et iga lapse kasvatamisega kaasneb suur rõõm, aga väga palju tegemisi. Kui laps on haige, on see ühele vanemale kõige suurem südamevalu ja veel rohkem kohustusi – siit ka soov teha head neile lastele, kelle haigus on väga pikk ja raske,” rääkisid poepidajad, kust sündis idee heategevuseks.

Kuidas sündis Draakonivorst?

“Draakonivorsti mõte tuli sellest, et meil on poe avamisest saadik olnud eritähelepanu lastel ja hakkasime naljaga pooleks pakkuma neile“draakoniliha” – tegemist siis tegelikult kommiga. Edasi mõtlesime, et peaksime tegema suitsuvorstidele ja –singile juurde ka midagi ekstra lastele – keeduvorsti idee sealt välja kasvaski. Ja kui juba “draakoniliha”tõi pisikesed nõmmekad , siis otsustasime vorstile ka draakoni teema järgi nime anda e. Draakonivorst,” rääkisid poepidajad, kuidas leidis lastele suunatud vorst tee nende sortimenti.

Kogukond on oluline

“Leiame, et elu ei koosne vaid tööst, ärist, vaid naudime koos tegemise rõõmu, toetame kogukonnale suunatud üritusi, samuti lööme kaasa erinevatel spordivõistlustel ja linnaosa üritustel, mängudel. Kuna pood on vaikselt oma koha Nõmmekate südames leidnud, meil on väga toredad kliendid, kes tulevad kaasa meie toimetuste ja tegemistega, siis usume, et hea eeskuju on nakkav ja see võib motiveerida ka teisi head tegema – ühel või teisel moel!” kinnitavad härra Sink ja Vorst.

Suur-suur AITÄH Vorstiabile ja toredatele poepidajatele! Et teil oleks palju maiaid vorstisõpru!

Soovin toetada