Eesti Vähiliit, Kasvu Labor ja Apollo toetavad vähilaste suveseminari

03.08.2019

Eesti Vähiliit-Elujõu Liit, Kasvu Labor ja Apollo toetavad liidu suveseminari

Et toetada vähihaigeid lapsi ja nende vanemaid, korraldatakse igal aasta Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu poolt suveseminar.

Sellel aastal pani seminari abistamiseks õla alla Eesti Vähiliit-Elujõu Liit, Kasvu Labor ja Apollo.

Kasvu Labor ja Apollo korraldasid kevadel kampaania – need, kes soetasid maikuus Apollo raamatupoest raamatu „Ümberpööratud pahupidi“, läks igalt müüdud raamatult 7 eurot laagri toetuseks. Seeläbi saadi endale nii muheda lugemise, kui ka lapsi toetada. „Ümberpööratud pahupidi“ on justkui muinasjutukogumik täiskasvanutele, kes ei võta elu ülearu tõsiselt. Raamatu autor Ain Mihkelson kinkis liidule ka mõned raamatud, mis jõuavad kohe-kohe meie onkoloogia osakondadesse lugemiseks.

Raadiointervjuus (kuula SIIT) arutab raamatuautor Ain Mihkelson, kes on elukutselise coach ja mentor, mis teeb inimese õnnelikumaks ja Märt Avandi tutvustab (alates 8. minutist)  suveseminaril toimuvat ning kuidas toetada vähihaigeid lapsi ja nendele korraldavat suveseminari.

Vähihaigeid lapsi saab toetada aastaringselt, lihtsalt mine meie liidu kodulehele, kust leiad liidu arvenumbrid või toeta läbi Ma armastan aidata keskkonna.

Aitäh Ain Mihkelsonile ja teistele toetajatele!

Foto: A. Metsla

Soovin toetada