Vähihaigete laste pered said taas kokku suveseminaril

05.08.2019

Täna algas meie traditsiooniline suur suveseminar vähihaigetele lastele ja nende vapratele vanematele. Seekord oleme end peitnud Lõuna-Eesti kuplite vahele Otepääle Marguse Spordibaasi, kus saame sporti teha, loenguid kuulata ja nautida maalilist maastiku.

meisterdamine-4meisterdamine-5Suveseminaril saavad kokku pered üle Eesti ja osalejaid on ligi 160. Meie koos veedetud neli päeva on sisustatud meie peredele oluliste loengute ja seminaridega, spordiga, meisterdamiste ja üllatusesinejatega. Sellised koosveedetud päevad on nii vajalikud, sest siin ei pea peitma pisarat silmanurgast, saame jõudu edasi minna ja võidelda oma kallima vara eest.

 

Pereterapeut-saviväljaterapeut Merle Ameljušenko tutvustab saviteraapiat, psühholoogid Siiri Vallimäe ja Svetlana Pärnsalu peavad meisterdamine-3loenguid ja annavad nõu nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kogeme ja räägime pingetest vabanemisest Barsi tehnika abil.

meisterdamine-2Sel ajal kui vanemad tarkusi ammutavad, teevad lapsed sporti või osalevad meisterdamise töötubades. Täname kõiki lapsi oma peredega, kes suveseminaris lustivad ja täname kõiki abistajaid ja toetajaid Tartu INNER WHEEL klubi, SA TÜK Lastefond, Eesti Vähiliit, kes on suveseminare toetanud juba aastaid, samuti OÜ Kikas, AS Rannarootsi Lihatööstus, AS Premia Tallinna Külmhoone, AS Tartu Agro Rahinge Lihatööstus, OÜ Büroodisain, AS Oteks.

Soovin toetada