„Mina aitan“ kampaania võitjad on teada!

13.07.2020

Kampaania sai läbi ja loosiratas tegi oma töö. Mallukas saab õhtusöögile viia KAISA KALLUSe ning Kertu Jukkum saab nautida maitseelamusi MARI-LIIS SAAGEGA. Soovime teile erakordseid elamusi ning suurepärast seltskonda!

lapsel on vähk“Mina Aitan!” on heategevuslik kampaania, mille eesmärk on tuua ühiskonda positiivsust ja ühtehoidmist ning ulatada abikäsi neile, kes seda praegustes keerulistes oludes vajavad. Selle tarbeks on erinevad Eesti heatahtlikud inimesed pannud endale südamelähedase heategevusorganisatsiooni toetuseks välja auhinnamängu.

Selleks korraks on kampaania lõppenud ja kampaania korraldajad soovivad omalt poolt südamest tänada kõiki neid toredaid inimesi, kes olid nõus lapsel on vähkkampaaniast osa võtma ning panema abivajajate toetuseks välja oma auhinnamängu! Eraldi soovivad korraldajad välja tuua kõiki ettevõtteid, kes panustasid majanduslikult keerulisel ajal tegevusauhindadega ning tegid kampaania toimumise võimalikuks.

Ja otseloomulikult suur aitäh kõigile teile, kes te olete kampaania Mina Aitan jooksul annetanud Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu laste heaks. AITÄH ka teile, Mallukas ja Kertu Jukkum, kes valisid vähihaiged lapsed oma heateo saajaks.

Head teha on hea! Märgakem samas vaimus ka tulevikus inimesi, kes vajavad tuge ja ulatame neile võimalusel abikäe!

Soovin toetada