Novembris toetasime kahe lapse ravi jätkamist 5200 euroga

30.11.2019

Novembris saime abipalve raviarstilt kahe lapse ravi jätkamiseks, milleks on vaja meie liidu abi. Laste vähiraviks on vaja kasutada ravimeid, mis ei kuulu Eesti Haigekassa poolt hüvitamisele. Seega saime tänu heade annetajate abiga ja Padirallil kogutuga toetada nende laste ravimite ostu 5199 euroga. Lisaks toetasime mitme pere psühholoogilist nõustamist 350 euro eest ja kurbusega tasusime ühel korral ka matusetoetust 500 eurot.

Samas on hea tõdeda, et meie liitu ei ole unustatud ja annetajad on leidnud tee meieni. Novembris laekus meile annetusi ligikaudu 10 000 euro eest, mis on meie jaoks väga-väga suur summa, kuid mis võib ühe kuluda hetkega. Meid on toetanud kaks äriühingut, millest ühe annetuse summa oli suisa 2000 eurot ning lisaks sellele veel 400 eurot teiselt ettevõttelt.

Ülejäänud annetussumma on kogunenud eraisikute üksikutest, enamasti 5-20 euro vahele jäävatest annetustest, mis aga kokku moodustab märkimisväärse summa! Seega, nagu oleme alati öelnud, iga euro on meie laste jaoks kulla väärtusega, sest koos on kergem. Erilised tänud eraisikule, kes annetas meie liidule märkimisväärse 1000 eurot.

Igal lapsel peab olema homne!

Foto: Annika Metsla

laps ja vähk 2

Soovin toetada