Golf Aitab annetab üle 6000 euro!

25.09.2019

Eelmisel laupäeval (21.09) kogunesid Golf X Raes golfisõbrad, kes soovisid lisaks mõnusale mängule ka suure heateo teha. Toimus järjekordne üritus sarjas Golf Aitab, mis sai alguse 2017 aastal. Ka see aasta leidsid korraldajad, et tegemist on üritusega, mille traditsioon peab jätkuma. golfi part

Sel korral otsustati koostöös EVLVL-ga toetada ühte perekonda, kelle tütre Piia Mirti tervis on väga raskes seisus ja kes vajab kiiret abi. Pere esimene tütar Ann-Triin pidi peale pikka võitlust vanduma alla ajutüvekasvajale ja kahjuks suri 2015. aastal kõigest 4-aastasena. Õnnetuseks avastati ka Piia Mirtil hiljuti anaplastne suurerakuline lümfoom, mis oli arenenud juba neljandasse staadiumisse! Hetkel võitleb perekond pisikese tütre paranemise nimel Tallinna Lastehaiglas.

„Tunneme uhkust, et heategevusvõistluse „Golf aitab 2019“ võib lugeda igati kordaläinuks!“ ütles Üllar Aun. „Täname südamest ja siiralt igat kohaletulnud 43 võistlejat, et aitasite sellele võistlussarjale uuesti elu sisse puhuda!“

golf aitab vähihaigeid lapsiKõikide osapoolte summaarne toetus oli kaugelt suurem, kui oleks julgenud üldse oodata. Selle kõige tulemusena anti EVLVL-ile üle tšekk 5300 eurole, millele lisandus annetuskastist 902 eurot: kogu annetussumma 6202 eurot.

„Aitäh ka sulle, Piia Mirt, vahva pildi eest! Jõudu sulle paranemisel. Soovime, et saaksid ruttu terveks!“ soovib Aun. Eesti Vähihaigete laste Vanemate Liit soovib Piia Mirtile jõudu ja kiiret paranemist ning lubame olla perele igati toeks!

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit tänab korraldajaid selle erakordselt suure südamega ürituse eest. Aitäh teile Üllar Aun, Anti Metsamaa, Merle Aun, Janika Taidema,  ja Terje Varem. Tänud Golf X Rae väljakule!

Loe lähemalt ajakirjast Golf: Golf X Rae kogus vähilastele üle 6000 euro!

Soovin toetada