Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu suur JÕULUPIDU

11.12.2019

Lisaks haiglates toimuvatele piparkoogipidudele oli ka 8.detsembril meie liidu suur jõulupidu  Super Skypargis. Ja kõike mida seal teha saab-vaaterattaga sõita, autodega sõita, hüpata batuutidel ja ronida ronimisseinal. See keskus on loodud lustimiseks ja seda rõõmu sinna jagus. Skypark on meie suur toetaja ja meie oleme äärmiselt tänulikud selle eest.

_MG_0032

Mis saab olla maagilisem kui mustkunsti etendus? Mis saab olla maagilisem, kui maailma parim mustkunstnik? Aitäh sulle Meelis Kubo, sa oled võitnud meie südame ja iga kord oleme võlutud sinu trikkidest.

 

IMG_0197

 

 

 

 

 

 

 

Reti Peokorraldus

Ka Jõuluvana Sven koos päkapikk Tiiu ja päkapikk Reedaga ReTi Peokorraldusest olid  rõõmustamas meie lapsi. Jõuluvana oli väga muhe ja lastel olid kõik luuletused-laulud peas. Lisaks nendele vahvatele abilistele aitasid tegusad ärinaised ka täita kommikoti.

Meie lapsed leidsid kommikottidest imemaitsvad naturaalsed Minna marmelaadid.Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ tegid üheskoos meie lastele kingituseks need. Ühingusse kuulub tänaseks juba 63 vahvat, armast ja tegusat naist, kes on enamjaolt väikeettevõtjad, ettevõtete võtmepositsioonidel töötavad naised, kunstnikud, õpetajad ning aktiivsed inimesed.  Minna marmelaadidega toetasid Siret Elmi (Minna Sahvri perenaine), Triin Jakk, Kaidi Kornak, Katrin Klaebo (Bauagent OÜ), Ilme Vaagert, Siret Jakobson, Epp Sussen, Jaanika Kuldmaa (OÜ Kõik Sõbrale) ning Tiiu Penter ja Reet Rebane (ReTi Peokorraldus OÜ). Ja need olid ülimaitsvad tõesti. Aitäh teile, teie headust on märgatud ja see maitses hästi.

 

received_2522956954590001kuldne käevõru

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisaks olid juhatusepäkapikud poetanud kuldse lindiga käevõrud, sest meie kõik ju kanname kulda oma südames.

Aknakaunistused kinkis meile OÜ Büroodisain. Ja kommid tulid KOMMIPOMMILT.

Pildistas: Peeter Juurik

Pidu aitasid korraldada:

http://meeliskubo.com/

https://www.retipeokorraldus.ee/

https://minnasahver.ee/

https://t1tallinn.com/skypark/

Soovin toetada