Tugiisik rääkis Klassikaraadios liidu tegemistest

21.11.2019

Kui sa soovid teada, millega tugiisik Luive Merilai ja meie liit tegeleb, millega tegelevad paljud imelised inimesed ja mis toimub meie ümber, lähedal – saad teada, kui kuulad tänast Klassikaraadio saadet Delta. Armas Piret Kooli andis selle võimaluse, kutsus meie liidu tugisiku endale Klassikaraadiosse külla.
Kuula tänast Klassikaraadio saadet Delta siit.

“Kui soovite toetada vähihaigeid lapsi, on selleks Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit, kes lisaks vähihaigete laste ravile toetab kogu perekonna toimetulekut, sest lapse pikaajaline raske haigus puudutab kogu perekonna toimetulekut “, kommenteeris liidu tugiisik Luive Merilai.

Luive valis saatesse ise kaks muusikapala, mida järelkuulamisel ei kuule, aga otsi ise üles, kui soovid teada, milline on meie tugiisik sisemuselt, sest need palad annavad edasi Luive olemust:
Ludwig van Beethoveni kirjutas Kuupaistesonaadi oma kõige õnnelikumal ajal, kui ta veetis suve oma armsama Giuliettaga. See lugu on saatnud mind terve elu ja ilmselt saadab mind ükskord siit ilmast ka teele. 

Paul de Senneville loodud Mariage d’amour (Mariage d’amour) klaveril Richard Clayderman. Youtube avarustest omistatakse see klaveripala ekslikult Frédéric Chopinile.

 

20191121-Luive raadios

Soovin toetada