Suveseminar lõi perede silmad uuesti särama

08.07.2021

Juuni viimastel päevadel seadsid meie kangelaste pered suuna Voorele, et peale kuudepikkust koroonapiirangut üle pika aja taas kohtuda.

Selle aasta suveseminarist võttis osa 36 pere. Mis võiks olla veel toredam kui päevad nautides rõõmu ja toredaid tegevusi ning harivaid loenguid. Ja loomulikult inimesi, neid oma inimesi, kes teavad ja mõistavad – kelle nähes ei häbene nutta ja kellega koos on nii hea rõõmustada isegi väikeste asjade üle.

Meie suveseminarile panid õla alla Eesti Vähiliit, TÜ Kliinikumi Lastefond, Värska Vesi AS, OÜ Kikas, AS Premia Tallinnalapsel on vähk külmhoone ja Rannarootsi Lihatööstus AS, kelle toel saime suu magusaks ja kõhu täis. Lisaks andis peredele kingitusi Salonshop Baltic AS.

Lastevanematele toimusid vestlusringid pereterapeutide Helmer Halliku ja Küllike Heina juhtimisel, noorte vestlusringi juhtis Kai Hallik. Laste päevi sisustasid tegevusjuhendajad Inge Tamm ja Lisanne Tamm ning ujumisõpetaja Mai Laas. Töötubade juhendajana on juba mitu aastat vabatahtlikena tegutsenud ka meie liidu liikmed Heveli Ivask ning hommikuvõimlemise ja laagriliste hea füüsilise vormi on taganud Tiina Möll.

Nii suurtele kui väikestele õpetas Ene Evestus maasikaid viltima ning Alo Aarsalu ja Maire Aarsalu juhendamisel valmisid pildid värvilise liivaga. Lapsed said batuudil hüpata, tutvuda väikeste kitsetalledega ja teha lustisõitu hobustega. Meil käisid külas ka mootorratturid ja seda põrinat oli juba kauget kuulda. Õhtuid aitasid heategevuslikult sisustada Tuleteater Zerkale, VDJ Marko Kiljak ning viimasel seminarlaagri õhtul esines meile ansambel Traffic ja VK Janika Tantsulise Eliitrühma tantsijad.

lapsel on vähkTäname veel toe eest OÜ Multipack ja OÜ Büroodisain.

Aitäh kõikidele laagri toetajatele ja panustajatele – tänu teile saime lüüa perede silmad särama!

lapsel on vähk

 

Soovin toetada