Pardiralli vabatahtlikud külastasid Euroopa Parlamenti

13.11.2019

Meie liidu Pardiralli vabatahtlikel on täna ja homme tore võimalus külastada Urmas Paetkutsel Euroopa Parlamenti Brüssselis, tutvuda parlamendi tööga, vaadata ringi uhkes eurohoones ja näha Euroopa Liidu õigusloome köögipoolt. Külastusgruppi kuulub 24 meie Liiduga seotud toredat vabatahtlikku, kes on pingutanud mitmendat kevadet selleks, et meie Pardiralli ka möödunud suvel toimus – juba kuuendat korda. Loomulikul ei ole siin kõiki vabatahtlikke – meil on veel väga-väga palju armsaid abikäsi, kes vastutasu ootamata soovivad teha midagi head, kuid kahjuks tuli teha valik.

Külastuse teeb eriliseks müstiline kokkusattumus, sest Urmas Paet tegi Liidu esinaisele Kaili Lellepile Euroopa Parlamendi külastusettepaneku just nimelt Pardiralli ajal, kuid mitu tundi enne seda, kui tema annetatud pardinumber sai Pardiralli peavõidu. Hr Paet oli nii kena ja annetas selle omakorda heldelt edasi ühele meie Pardiralli partnerile Minu Unistuste Päevale, et täita mõne vähihaige lapse unistus.

Euroopa Parlamendis tutvustas Urmas Paet nii oma tööd kui europarlamendi tegemisi, rääkis Euroopa Liidu murekohtadest ja aktuaalsetest teemadest. Seekord on meie Liidul hea meel tänada Urmas Paeti juba mitmendat korda, kuna oleme Euroopa Parlamendi külastuspakkumise saanud ka varasemalt. See on meile suureks auks – aitäh!

EP-2019

 

 

Külastust rahastas Euroopa Parlament.

Soovin toetada