Toetame koos vähihaigeid lapsi kuldsete tulede säras

03.02.2021

VALGUSTAME RAHVUSVAHELISEL VÄHIHAIGETE LASTE PÄEVAL, 15. VEEBRUARIL HOONED VÄHIHAIGETE LASTE TOETUSEKS KULDKOLLASTESSE TOONIDESSE

MTÜ Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit kutsub Teid osalema üle-eestilises teavituskampaanias.

kuldne lint15.veebruaril tähistatakse vähihaigete laste päeva, mis sai alguse 2002. aastal ülemaailmse võrgustiku Childhood Cancer International (CCI) poolt, et tõmmata tähelepanu vähihaigete laste ning nende perede olukorrale. Tänaseks on sellest saanud ülemaailmne koostöökampaania, mille eesmärk on teadlikkuse tõstmine lapseea vähist ning väljendada tuge vähktõbe põdevatele lastele ja noorukitele, haigusest tervenenutele ja nende peredele.

Eestis aitab vähihaigeid lapsi ning nende vanemaid Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit, mis on alates 15. oktoobrist 2020 rahvusvahelise lapseeavähi organisatsiooni Childhood Cancer International täieõiguslik liige ja meie ühine eesmärk kogu maailmas on – IGAL LAPSEL PEAB OLEMA HOMNE!

Kuld on väärtuslik metall, nii nagu meie lapsed on kõige kallim vara ja sümboliseerib teekonda, mis tuleb lapsel koos vähiga läbi käia.

15.veebruaril on kõikide meie mõtted ja südamed vähihaigete lastega. Lastega, kes vaatamata raskele haigusele, pidevale haiglas viibimisele ning koormavale ravile, soovivad vaid olla lapsed – mängida, jonnida, naerda. Lastega, kelle jaoks iga päev on võit.

Kuldne lint on rahvusvahelise vähihaigete laste päeva sümbol! Liit kutsub üles kandma ka kuldset linti.

Üheks võimaluseks on toetust avaldada kuldse (kollase) värvuse kasutamisega oma hoone või muu objekti valgustamisel, mis aitaks teadvustada, et meie hulgas on raske haiguse käes võitlevad lapsed. _05A7477

Kui soovid avaldada oma toetust vähihaigetele lastele ja nende peredele, siis kutsume Sind üles muutma oma hallatava objekti välisvalgustust kuldsesse (kollasesse) tooni 15. veebruaril 2021.

Kui soovid näidata oma toetust vähihaigetele lastele, kutsume Teid üles 15. veebruaril 2021 valgustama oma hallatava objekti välisvalgustuse kuldsetesse toonidesse.

Algatusega on ka sel aastal tulnud kaasa Tallinna Teletorn, mis sel päeval kõrgub kuldse lootuse värvides tähtede poole.

Palun andke meile oma heateost teada: info@vahilapsed.ee või tel. 58188335

 

Aitäh, et ühinesite toetamaks meie lapsi ja peresid, valgustades meie teed kuldse valgusega!

Tallinna Teletorn, Saaremaa vald, Super Skypark, Saku Suurhall, Pärnu Soojuspumbad, Port of Tallinn/Tallinna Sadam, Tartu Ülikooli Kliinikum, Villa Ammende, Aruküla Põhikool, Lõunakeskus, Tartu Võidu sild ja Kaarsild, Tartu Tamme staadion ja Tartu Tammeka JalgpallikoolRüütli Spa, SA Tallinna Lastehaigla, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Sokisahtel, Ida-Tallinna Keskhaigla, Rakvere Linnavalitsus, Rakvere haigla, Rõuge vald Ööbikuoru vaatetorn, Skywheel of Tallinn, Nautica keskus, Lasnamäe Centrum, Mileedi lilled ja Interjöör, Endla teater, Tallinna Lauluväljak

 

Soovin toetada